Free songs

Rahulolu Keskus

Rahulolu Keskus on eriline koht, kus süda täitub rahuloluga, puhkab meel ja rõõmustab hing. Siin on kodu leidnud enesearengule suunatud õpi- ja töötoad, meditatsiooni- ja vestlusõhtud, joogatunnid, tantsu- ja lasteüritused ja palju muudki.

Asume Nõmme mändide all päris oma majas, kus on suur valgusküllane ruum erinevateks grupiürituseks. Keskuse 2. korrus on eraseanssideks, kus toimetavad terapeudid ja massöörid.

Rahulolus tegutseb ka Kristallihaldjate kristallipood, kus on ilus valik vääriskive ja ehteid. Samuti saad lugeda ja laenutada raamatuid. Sobivat kirjandust võib alati ka juurde tuua.

Ürituste kalendrit vaata siit >

Meie tegemistega kursis olemiseks oled kutsutud liituma Rahulolu Keskuse Facebooki grupiga (privaatne) ja Facebooki lehega (avalik).

Kristallihaldjate e-pood on avatud 24h: www.kristallihaldjad.ee

Telegram.ee kirjutas Rahulolust, meie tegemisest ja mõttelaadist. Loe siit >

Rahulolu Keskus

Rahulolu Keskus

Valgusesaal

Valgusesaal

Valgusesaal

Rahulolu Keskuse pere

Rahulolu Keskuse pere

Valgusesaal

Kristallituba

Kristallituba

Taevatrepp

Päikesetuba

Mandalatuba

Rahulolu Keskus

Aadress: Vabaduse pst 68b / Seene 28 nurgal, Tallinn 11621.
Parkimine on tasuta. Palun jäta auto kompaktselt pargituna vastasoleva aia äärde, kus pole väravaid. Hoiame naabrid rõõmsana :)
Bussid 14, 18, 33 peatusega Valdeku või Nurme. Rongid peatusega Nõmme.

Võid alati pöörduda Maivi, Estri ja Evelini poole, et leppida kokku aeg eraseansiks või teha ettepanekuid kursuste ja ürituste osas! Kui soovid ka Rahulolus tegutseda, ruume või kogu keskust rentida, siis võta meiega julgelt ühendust.

 
Maivi Talving

Maivi Talving

tel 5022540, www.holetta.ee

Energiateraapia eraseansid: energeetiline tervendus ja vestlused, kristalliteraapia. Energeetilise tervenduse, kristallidega tervenduse, reaalsusloome kursused.

Ester Vasserman

Ester Vasserman

tel 56626757

"Universumi seletav sõnaraamat" Eraseansid: tervendavad vestlused ja energiaseansid. Rännakute ja selgeltnägemise õpitoad alustajale ja edasijõudnule.

Evelin Veismann

Evelin Veismann

tel 56355499

Kristalliteraapia eraseansid: vestlused ja kristallidega tervendus, energiaseansid. Kristallikoolis kristalliteraapia kursused algajatele ja edasijõudnutele.

Rahulolu pere

Rahulolu pere

rahulolukeskus.ee/eraseansid

Meil on toimetamas palju suurepäraseid terapeute ja massööre, kelle poole võid julgelt otse pöörduda. Vaata Eraseansside lehelt!