Free songs

Rahulolu Keskus

Rahulolu Keskus on eriline koht, kus süda täitub rahuloluga, puhkab meel ja rõõmustab hing. Siin on kodu leidnud enesearengule suunatud õpi- ja töötoad, meditatsiooni- ja vestlusõhtud, joogatunnid, tantsu- ja lasteüritused ja palju muudki.

Asume Nõmme mändide all päris oma majas, kus on suur valgusküllane ruum erinevateks grupiürituseks. Keskuse 2. korrus on eraseanssideks, kus toimetavad terapeudid ja massöörid.

Rahulolus tegutseb ka Kristallihaldjate kristallipood, kus on ilus valik vääriskive ja ehteid. Samuti saad lugeda ja laenutada raamatuid. Sobivat kirjandust võib alati ka juurde tuua.

Ürituste kalendrit vaata siit >

Meie tegemistega kursis olemiseks oled kutsutud liituma Rahulolu Keskuse Facebooki grupiga (privaatne) ja Facebooki lehega (avalik).

Kristallihaldjate e-pood on avatud 24h: www.kristallihaldjad.ee

Telegram.ee kirjutas Rahulolust, meie tegemisest ja mõttelaadist. Loe siit >Aadress: Vabaduse pst 68b / Seene 28 nurgal, Tallinn 11621.
Parkimine on tasuta. Palun jäta auto kompaktselt pargituna vastasoleva aia äärde, kus pole väravaid. Hoiame naabrid rõõmsana :)
Bussid 14, 18, 33 peatusega Valdeku või Nurme. Rongid peatusega Nõmme.

Võid alati pöörduda Estri ja Maivi poole, et leppida kokku aeg eraseansiks või teha ettepanekuid kursuste ja ürituste osas! Kui soovid ka Rahulolus tegutseda, ruume või kogu keskust rentida, siis võta meiega julgelt ühendust.